Блок живлення BIOM Professional DC24 150W BPX-24-150 6А
Характеристики Бренд PROFESSIONAL Потужність 150 W Вихідна напруга DC 24V Робоча напруга 180-265 V Тип охолодження Пасивне Матеріал корпусу Метал Розмір 181x50x25 Клас захисту IP20 Струм на виході 6 A