Блок живлення BIOM Professional DC24 60W BPBLS-60-24 2.5А stick
КАТАЛОГ
Источники питания
Блоки питания негерметичные
В корзину
Код
Комментарий
Бренд
BIOM
Возможно вам понравяться:
Блок жвилення 12V OEM 5A 60W LTR-60 stick IP20
Блок живлення 12V 8.3A 100W відкритого типу
Блок живлення 12V 33.3A 400W негерметичний
Блок живлення 12V 5A 60W IP20 SLIM
Блок живлення 12V 6.66A 80W відкритого типу
Блок живлення 12V 2A 24W SLIM IP20
Блок живлення BIOM Professional DC12 45W WBP-45 3,7А герметичний
Блок живлення Professional DC12 100W BPU-100 8,3А
Блок живлення 12V 1.25A 15W відкритого типу
Блок живлення 24V 5A 120W відкритого типу